• Previous
  • Next
  • Crypto a finance

Užijte si teambuilding v Brně

Každý dobrý manager i personalista ví, že dobré vztahy na pracovišti jsou velmi důležité. Zaměstnanci tak lépe spolupracují. To se odrazí na pozitivní atmosféře i výsledcích firmy. Jak přispět ke stmelování kolektivu? Odpovědí je teambuilding.

Proč se vyplatí teambuilding?

Teambulding neboli stmelování kolektivu mimo pracoviště prostřednictvím nejrůznějších aktivit je v poslední době velmi rozšířený. Jsou-li činnosti dobře nastavené, skutečně dokáže podpořit týmovou spolupráci. Stejně tak zlepšit firemní komunikaci, posílit společný tah na branku a navázat neformální vztahy. Důležité je i odreagování a poznání kolegů jinak než jen v rámci jejich profese.

Firmy posílají na teambuilding především pracovníky středního a vyššího managementu. Efekt však přináší i jiným skupinám lidí, u nichž je podstatné, aby dobře spolupracovali.

Teambuilding v Brně

Zrovna hledáte vhodné místo pro teambuilding v Brně? Zábavní park BRuNO se (mimo jiné) na tento typ aktivit zaměřuje. Na výběr máte z několika programů, ale pokud vám nebudou vyhovovat, můžete si nechat vytvořit vlastní program na míru.

V zábavním parku na vás čeká plno atrakcí, které snad v každém probudí jeho hravé já. Užijete si dobrodružství spojení s unikátními atrakcemi a ještě posílíte vztahy na pracovišti.

Zábavu vám nabídne Brunův, Pavoučí či Opičí komín, čtrnáctipatrový labyrint, plovoucí lodičky, skluzavky, tobogány, úžasná panoramatická vyhlídka a mnoho dalšího.

Při všech těch aktivitám vám určitě vyhládne. Občerstvit se můžete přímo v parku. Hnízdo je restaurace v Brně, do níž míří nejen návštěvníci areálu. Dá se pronajmout (kapacita 90 míst) i na firemní večírek. Pronajmout se dái pro rodinnou oslavu, svatbu či další příležitosti.

Zábavní park je samozřejmě také ideálním místem pro děti a pro všechny, kteří chtějí zažít legraci a odreagovat se od všedních starostí a problémů. Užijte si nevšední atrakce a vraťte se do bezstarostných dětských let.