• Previous
  • Next
  • Crypto a finance

6 tipu jak skončit s holým zadkem

Náš magazín vám skrze čtivé články neustále radí a napomáhá, jak se stát lepším, úspěšnějším, připravenějším nebo dokonce i oblíbenějším člověkem. V některých případech stačí změnit pohled jen o několik málo stupňů a výsledky na sebe nenechají příliš dlouho čekat. Vezměme to pro tentokrát za opačný konec a podívejme se, jaká nejrychlejší cesta vede k holému zadku. Přinášíme 6 tipů, jak zaručeně přijít o všechno.

Nemyslete na finanční rezervu

Za žádných okolností si nespořte a už vůbec nemyslete na důchod. Jste v produktivním věku, kdy dokážete vydělávat nejvíce peněz ve svém životě. Stojíte na pomyslném vrcholu produktivity, tak proč šetřit a okrádat se tak o zážitky v nejlepších letech? Užívejte finančních prostředků, vždyť žijete pouze jednou. Pokud budete potřebovat nové bydlení nebo auto, jednoduše si zajděte do banky, platba v hotovostí již dávno není trendy. Společnost žije na dluh, žijte tak také.

Nakupujte podílové fondy s vysokým poplatkem

V rámci dobře nastavené strategie vedoucí k holému zadku se určitě nemusíte obávat podílových fondů s vysokými poplatky. Ty jsou je známkou toho, že se o ně portfoliomanažeři dobře starají a proto chtějí za své služby řádně zaplatit. Mějte na paměti, že takový profíci vždy byli a nadále i zůstanou neomylní, klidně jim zaplaťte předem.

Nespořte si na svůj důchod

Do důchodů ještě daleko? Máte před sebou dvacet, třicet nebo dokonce čtyřicet let? V tom případě se zbytečně nenervujte a na své stáří rovnou zapomeňte. Nikdo přeci neví, co bude za dvacet let a jakým způsobem se ubere světová politika. Představte si situaci, kdy si pravidelně odkládáte určitou část peněz na stranu a ony za pár dekád ztratí svou hodnotu nebo vám je někdo vezme, raději je vložte do nemovitosti, tu vám zničí maximálně tak válečný konflikt.

Správné časování a aktivní přístup k obchodu

Neseďte si na svých investicích a už vůbec své akcie nedržte pro podezření, že by to za několik týdnů nebo měsíců mohlo být lepší. Vyhýbejte se všem tržním propadům a korekcím a vždy nakupujte za minimum a prodávejte za maximum. Z tohoto hlediska obchodujte s horizontem jen několika hodin nebo dní, čímž úplně nejlépe vystihnete všechny nerovnosti v putování za přímým výdělkem.

Máte nedostatek financí? Zalepte to kreditní kartou

Nečekané výdaje mohou potkat kohokoliv z vás. Jedná se vždy o nepříjemnou událost, která dokáže vykolejit i ten nejvíce stabilní vlak. Platba bez varovného výstřelu se dá skvěle zvládnout, stačí využít všech výhod současného kapitalistického světa a zřídit si v bance kreditní kartu. Rázem tak lze žít na dluh a hodit veškeré starosti za hlavu. Této strategie využívají úplně všichni, proč by se vám měla vyhýbat? Když stačíte půjčku splatit v bezúročném období, máte vyhráno, v opačném případě se přeci taky nic neděje.

Staňte se nepředvídatelným chameleónem

Máte sestavenou dokonalou strategii s minimálními riziky a jistým výnosem? Zapomeňte na ní a přestaňte se držet několikaletého plánu, který nebudí žádné známky adrenalinu. Situace na trhu se přeci mění každý den, proč se tedy držet několikaletého investičního plánu? Odstraňte ze svého podnikání cíle, money management další nesmyslné strategie. Vždy nakupujte jen to, co je zrovna nejlevnější, jelikož hodnota cenných papírů neustále roste.