• Previous
  • Next
  • Crypto a finance

SMS půjčka snadno a rychle

Půjčit si skrze jedinou SMS zprávu je vlastně tak jednoduché. V moderní době si můžete půjčit všelijak, faktem ale zůstává, že nejrychlejším řešením je bezesporu klasická nebankovní půjčka. Už během pár minut se dozvíte, jestli bude schválena nebo ne a můžete se podle toho se vší samozřejmostí zařídit. Pokud jste neuspěli u jedné společnosti, možná se to podaří u druhé, už jen proto, že mohou mít trochu odlišnější kritéria na klientelu. V každém případě však zůstává pravdou, že SMS půjčka je dostupná bez problémů takřka všem žadatelům.

Nemusíte nikam chodit, vše proběhne online

Dnešní SMS půjčka opravdu láme všechny rekordy v rychlosti, odpověď totiž dostanete ještě dříve, než si stihnete vypít kávu. Potřebujete pouze připojení k internetu a mobilní telefon, tím s technikou již končíme. Je však zapotřebí ještě dostát požadavkům, které se ale rozhodně nedají označit za nějak likvidační – spíše naopak. Co vše je nutno splnit, aby vám byla nebankovní SMS půjčka obratem a zcela bez potíží přiřknuta?

  • Adekvátní věk. Nedostane ji nikdo, komu ještě nebylo jednadvacet nebo je starší 77 roků.

  • Trvalé bydliště v ČR. Půjčku mohou získat i cizinci, kteří ale musí doložit tento dokument.

  • Záznam o trvalém příjmu. Postačí výpis z účtu za poslední čtvrtletí. Je to nutné ze zákona.

Vidíte nakonec sami, že oněch podmínek tu moc nebude. I díky tomu je nebankovní SMS půjčka přístupná celé řadě lidí, od penzistů až po zaměstnance s nižšími příjmy, OSVČ a pochopitelně i mnohé další. Skutečně, široké spektrum populace si takto může půjčit, už jen proto, že trvalým příjmem se rozumí i výměra penze – samozřejmě ale nabídka nebankovní půjčky platí jen pro žadatele do uvedené věkové hranice. Každá nebankovní společnost má totiž právo si stanovit podmínky přesně podle svého uvážení.

Pak už jen krátký výlet k bankomatu

Nemusíte na nikoho čekat, nejde o hotovostní půjčku, nýbrž bezhotovostní. To znamená, že dostanete peníze skrze bankovní převod. Ten samozřejmě nebude trvat nikterak dlouho, už jen proto, že nebankovní poskytovatelé půjček nemají účet vedený jen u jedné české banky. Velmi pravděpodobně totiž mají i konto v té vaší, takže převod peněz bude jen interní účetní operace. A ta přeci trvá maximálně okamžik…

Počkejte chvilku, peníze jsou u vás…

Dočkáte se samozřejmě v řádu minut, už během čtvrthodiny bude vaše konto bohatší o vyžádanou částku, která může dosáhnout až výše patnácti tisíc korun. Minimální suma pro úvěr je pak tisíc korun, což někomu například pomůže snadněji zaplatit složenky. Doba splatnosti? Sedm dnů, ale klidně také čtyři týdny. To už záleží na vaší konkrétní volbě. Bez zbytečných otázek, plateb předem a podobných věcí, které do slušného jednání zase tolik nepatří a jen budí zbytečnou nedůvěru, ať už na té či na oné straně.

Nebankovní řešení přesně na míru

Klasická půjčka, která dokáže vyřešit spoustu problémů a nikdo nebude řešit, co s ní vlastně hodláte přesně dělat. Když se řekne nebankovní půjčka, někteří si možná vzpomenou, jak si ji v nedávné minulosti sjednali a byli ohromeni rychlostí, se kterou se celá akce uskutečnila. Opravdu, je tomu tak a rozhodně nejde o žádné klišé nebo výjimečnou událost, na níž mají štěstí jen ti osudem vyvolení. Dostane se na všechny, procento schválených žádostí je mimochodem poměrně vysoké. Bezdlužnost vůči poskytovateli, bez aktuálně vedeného exekučního řízení, s doložením trvalého příjmu – to vše jsou podmínky, které pro schválení půjčky potřebujete splnit. Ovšem, ruku na srdce, není to spíš taková formalita? Nemusíte přeci udělat nic zásadního, není nutné překonat olympijský rekord.