• Previous
  • Next
  • Crypto a finance

Kryptoměnová karta BINANCE

Kryptoměnové karty již dnes nejsou takovou raritou, jako tomu bývalo dřív. Každá funguje trošku jinak co se týče výše plateb apod. Vše ale spojuje jediné, možnost platit kartou. S jednou takovou kartou přichází také velmi známá kryptoburza Binance. Co nabídne a kdy se jí dočkáme?

Na začátku…

Debetní kartu od Binance burzy jste si mohli pořídit již v srpnu tohoto roku, přesněji řečeno o ni zažádat. Do různých koutů Evropy se totiž dostávala postupně, nyní se však zdá, že by měla být definitivně dostupná velmi brzy také u nás. Jestliže jste o samotnou kartu zatím nezažádali, nemusíte být smutní. O kartu můžete zažádat přímo u Binance, pokud zde máte aktivní účet.cryptocard

Co vlastně karta nabízí

Jako každá kryptokarta, také ta od Binance má své výhody. První nepopiratelnou výhodou je fakt, že můžete pomocí kryptoměny snadno zaplatit kdekoli, kde mají platební terminál a přijímají platby pomocí karty Visa. Za používání Binance karty navíc nic neplatíte, což je další velké plus, které by mohly převzít mnohé banky.

Co ovšem banky příliš často nenabízejí, je cashback za každou provedenou platbu. Výše cashbacku je závislá na tom, kolik Binance coinů držíte. Základní cashback je tedy nastavený na 1 %, pokud ale držíte 6 000 BNB a více, pak se vám vrátí dokonce 7 % z platby. A to už není zanedbatelná částka. Kompletní výši cashbacku si můžete prohlédnout na obrázku níže.cyptos

Proč uvažovat nad kryptokartou

Takové „kryptokreditky“ mají zásadní výhodu. Můžete po celou dobu držet kryptoměnu a konverzi na fiat měnu provést až v době, kdy chcete skutečně zaplatit. Nemusíte tak řešit zbytečné konverze dříve atd. Vše je pohodlné a jednoduché. V kryptosvětě ale není jen jediná kryptokarta, sehnat jich můžete mnohem více. Dvě další základní si v rychlosti představíme.

Wirex

Kryptokarta Wirex na trhu úspěšně funguje již několik let. Stačí ji jednoduše objednat přes stránky Wirex. I zde se můžete těšit na zajímavé cashbacky v podobě procent z každé provedené platby. Nutno podotknout, že všechny cashbacky jsou samozřejmě prováděny v kryptoměně a není potřeba převádět fiat cashback zpět na kryptoměnu.

Crypto.com

I zde se jedná o skvělý způsob, jakým můžete získat kryptokartu. Zde jsou ale služby posunuty ještě dál. Jestliže držíte dostatečné množství CRO, můžete získat 100 % cashback na služby jako je Netflix či Spotify. Pokud tedy využíváte obě tyto služby, pak by se vám možná i tato karta vyplatila. Všechny informace k ní naleznete na oficiálních stránkách.

Závěrem

Možnost placení kryptoměnou se tak rozšiřuje o další možnosti. Není potřeba chodit do podniků, kde nabízejí platby pomocí kryptoměny. Jednoduše vám postačí objednat si kryptokartu a čerpat také bohaté cashbacky. Ono se to nezdá, ale jestliže pomocí této karty utratíte měsíčně 15 000 korun, pak vám při cashbacku 5 % přistane 750 korun na burzu v kryptoměně jen tak. A to není zanedbatelná částka, zvlášť pokud zvážíme, že se cashback provádí v kryptoměně a svou cenu tak může i znásobit.