• Previous
  • Next
  • Crypto a finance

R2solution

Tvrzení, že webové stránky mají být především pro lidi, a ne pro vyhledávače, je známe klišé. Pravdou je, že musí být pro obojí. Rozhodně to není tak, že levné webové stránky mohou umět pouze jedno z toho. R2solusion nabízí řešení firmám i jednotlivců, jak vybudovat fungující stránky bez neefektivních investic.

Kvalitní webové stránky nemusí být drahé

Na stejné webové stránky můžete od různých firem dostat nabídky lišící se v řádu statisíců korun. Obvykle nás to vyleká, jestli se nepouštíme do něčeho extrémně složitého, když to stojí tolik peněz. Zcela jiný přístup má ke svým zákazníkům firma R2solution. Webové stránky splňující veškeré předpoklady dobrých stránek jsou samozřejmostí. Pro klienty však společnost nabízí i další služby a díky jejich vysoké kvalitě pokračuje až 90 % zákazníků firmy ve spolupráci déle než 5 let.

TIP: Hledáte skutečně levné webové stránky, které s uděláte svépomocí? I takové řešení existuje. Nabízí jej systém Saywebpage.

R2solution nabízí webové stránky na míru postavené na těch nejmodernějších technologiích pro tvorbu webů. Stránky jsou rovněž perfektně zabezpečené. Firma poskytuje SSl zabezpečení, šifrování a autentizaci komunikujících stran.

Stránky vytvořené R2solution jsou optimalizovány pro všechna zařízení – pro počítače, tablety i mobilní telefony. Rychle se načítají a neodrazují pomalostí zákazníky, ani neposkytují vyhledávačům prostor pro penalizaci stránek kvůli nízké rychlosti.

Dobře nastavené SEO

Řada firem nabízí nastavení on-page faktorů SEO za příplatek. R2solusion ví, že je naprostým základem funkčních webových stránek, a proto jej máte v základní ceně. Co vlastně on-page faktory jsou? Každá stránka musí mít správnou sémantiku. Metadata, nadpisy H1, H2, H3 a další, správný poměr klíčových slov k dalšímu obsahu stránky, kvalitní kód, správný poměr délky kódu k délce obsahu stránky apod. Stránky navíc musí být viditelné pro roboty vyhledávačů. Tvorba webových stránek R2solution vždy zahrnuje nastavení těchto důležitých parametrů. Bez nich stránky nejsou životaschopné.