• Previous
  • Next
  • Crypto a finance

PPC v Brně?  PPC Profits cílí lokálně i v zahraničí

PPC Profits je firma, která vytváří a nastavuje výkonové PPC reklamy tak, aby vaší firmě přinesly kýžený efekt. Nabízí ale i další fullservisové agenturní služby.

Pojďte to dělat lépe! Vrhněte se konečně i vy na výhodnou PPC reklamu jako vaše konkurence, nebo z tohoto typu propagace dostaňte více, než se vám dařilo doposud. PPC – reklamy Brno, ale i reklamy s cílením na další regiony, celou Českou republiku či na zahraničí, umí agentura PPC Profits.

Víte, co přesně PPC je?

Pay per click, tedy PPC reklamy, jsou reklamy, u kterých platíte za proklik. Dnes se již nedoprošujete jednotlivých provozovatelů webů, aby s takovýmto způsobem placení souhlasili. Využívají se k tomu systémy Googlu (Ads), Seznam (Sklik) nebo síť eTarget.

Inzerce formou PPC vypadá snadno, ale ve výsledku jde o časově náročnou práci, u které je nutné na business zákazníka pohlížet ze širšího nadhledu. Znáte nástroje PPC, které udělají vaši kampaň skutečně úspěšnou? Či jiné online marketingové nástroje?

Real-time bidding

Musíte se orientovat v tzv. real-time bidding (RTB), což je nástroj pro nákup a prodej reklamy srovnatelný s jakousi burzou. V něm má majitel reklamního prostoru možnost nabídnout do aukce svůj prostor, zveřejní vyvolávací cenu a nabídka se následně draží. Jako zájemce o prostor však nemusíte platit cenu ve výši vaší nejvyšší nabídky, ale pouze cenu zhruba stejnou, jakou byla nabídka pod vámi, tedy druhá v pořadí.

Remarketing

Dalším nástrojem, který je nutné ovládat, je tzv. remarketing. Setkáte se s ním u PPC reklamy Google, tedy v Ads. Jde o speciální cílení reklamy na lidi, kteří již vaše stránky navštívili. Správně nastavený remarketing zcela zásadně zvyšuje účinnost PPC kampaní. Vždyť jako inzerentovi nám nejede jen o to aby potenciální zákazník na naše stránky pouze přišel, ale aby rovněž nakoupil, či projevil zájem o naši službu. Díky remarketingu se umíme nenásilně připomenout.

TIP: V PPS Profits toto všechno ovládají, a ještě mnohem více. Podívejte se na webové stránky https://www.ppcprofits.cz/ppc-reklama-brno a zjistěte, jak vám může agentura pomoci s vaším byznysem.