• Previous
  • Next
  • Crypto a finance

placla

Kdo dnes není vidět na internetu, jako by nebyl. Pronikli jste už do tajů PPC reklamy a nyní přemýšlíte, jak byste mohli ještě zvýšit povědomí o vašem produktu či službě? Jedním z formátů, který se vyplácí, je spolupráce s blogy a magazíny.

Jak PlaCla pomůže vaší prezentaci na internetu

Internetové stránky jsou dnes čtené mnohem více než klasické časopisy, proto se rozhodně vyplatí, když se v článcích tematických magazínů a blogů objeví příspěvek pochvalně hovořící o vašem produktu. Jak bude vypadat, to záleží jen na vás. Může se jednat o pozitivní recenzi, ale také o zajímavý článek, do nějž bude reklama zakomponována velmi nenápadně. Služba PlaCla slouží k tomu, aby zprostředkovala kontakt mezi inzerentem a blogerem, zajistila, že vše proběhne k oboustranné spokojenosti, případně dodala i samotný článek napsaný profesionálním copywriterem. V současnosti je na PlaCle zaregistrováno přes 530 webů, kde se může váš článek objevit. Měsíčně se na nich vystřídá 25 273 576 čtenářů, což je velmi solidní základna pro vaše podnikání.

Vše funguje velmi jednoduše

Pokud máte o služby PlaCla zájem, stačí pouze vyplnit jednoduchý registrační formulář, navýšit si kredit a již můžete zadávat nabídku. Uživatelské rozhraní je velmi příjemné, orientace vám tedy nebude činit žádný problém. Jakmile vložíte do PlaCly poptávku, začnou se vám ozývat weby, které by požadovaný článek rády zveřejnily. Většinou dostanete hned desítky nabídek, z nichž si vyberete blogy či magazíny dle vlastního uvážení. Částka, kterou jste si určili, se vám na kreditu po výběru stránky zablokuje, odečtena však bude až poté, co hotový článek schválíte. Celý tento proces trvá většinou pouze 1-2 dny a probíhá bez jakékoli investice času a energie z vaší strany. Pokud se však přesto stane, že bloger do 3 dnů článek nedodá, nabídka může být stornována a peníze vám na kreditu zůstávají. Budete-li si přát udělat v článku úpravy nebo jej zcela odstranit, bloger vám musí vyhovět.

Aby byly obě strany spokojeny

Placené články na PlaCle vznikají dvěma způsoby: buď se k jejich vytvoření zaváže sám bloger, nebo jsou svěřeny do rukou zkušeného copywritera, jež působí v redakci PlaCly. V obou případech prochází každý napsaný článek hned třemi fázemi kontroly. Korektoři tak mají možnost vychytat opravdu všechny hrubky, překlepy a nesrovnalosti. Inzerent i bloger mohou pod článkem komunikovat prostřednictvím komentářů a v případě určitého sporu nahlásit problém k vyřešení arbitrovi. To vše vám zaručí jistotu profesionálně působící reklamy, bloger i copywriter dostanou za svou práci provizi a všichni jsou spokojeni.

Hlavní výhody inzerce na PlaCle

PlaCla firmám i soukromníkům významně zjednoduší propagaci na internetu. Jedním z obrovských kladů této služby je vedle profesionality také rychlost zpracování poptávky – články jsou dodávány expresně, s maximální lhůtou 3 dny i přes víkend. S tím souvisí i kvalita nepřetržitě fungující zákaznické podpory, jež s vámi okamžitě vyřeší každý problém. Klienti PlaCly oceňují především obrovský výběr webů, na nichž lze inzerovat. Jejich vyhledávání, obepisování a domluva s provozovateli by vám bez zprostředkovatele zabrala nezměrné množství času. Také bezpečnost plateb a dodání článků jsou s PlaClou automaticky zajištěny, oběma stranám tak odpadají starosti.

Pro koho jsou služby PlaCly nejvhodnější?

Článkové kampaně logicky nejvíce vyhovují těm, kdo si mohou dovolit vložit do reklamy určité prostředky, avšak nemají čas, aby se do ní pustili sami. Úspěšnost zaznamenají především produkty, služby a značky, které nejsou všeobecně známé. Čtenáře jednoduše mnohem více zaujme, objeví-li něco nového. Poutavě napsaný článek pak představuje nejen jeden ze způsobů linkbuildingu, ale snadno zvýší návštěvnosti vašich stránek a naláká nové zákazníky. Budete-li se kampani pravidelně věnovat, můžete se těšit na zajímavé výsledky.