• Previous
  • Next
  • Crypto a finance

škoda auto

Zvažujete koupi vozu? Pak zřejmě váháte, zda zvolit zcela nový nebo ojetý. Tedy zda nakupovat v autorizované prodejně či v bazaru. My doporučujeme zlatou střední cestu: vozidlo ani nové, ale ani staré. Zkrátka perfektně zajeté. Nalijme si čistého vína. Cena nového vozu rapidně klesá prakticky ihned poté, co opustíte brány autorizovaného dealera. A že tato cena rozhodně nebývá nízká. Byť uznáváme, že nové auto je nové auto. Už jen ta nezaměnitelná vůně jeho interiéru stojí za to. 

Vozidlo z bazaru? Jen pro bohaté

Jedno pořekadlo říká: „Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci.“ A na vozy z českých autobazarů to bohužel platí dvojnásob. Šikovné české ručičky dokáží nejenže přetáčet tachometry, ale i zamaskovat poměrně vážné vady. Auto sice dostanete naleštěné a vypulírované, ale mnohdy ani nedojedete domů. Autobazarům se proto, je-li to možné, vyhýbejte širokým obloukem. 

Škoda roční vozy

Jako jisté řešení se nabízí zlatá střední cesta v podobě vozu ani starého, ale ani nového, jinými slovy perfektně zajetého. Takové jsou třeba Škoda roční vozy - ne starší než 18 měsíců a s méně než třiceti tisíci ujetými kilometry, což je pro automobil ten nejlepší věk a stav. A pozor, na takové vozidlo se stále vztahuje čtyř až pětiletá záruka, jež se odvíjí od data uvedení do provozu. A nebude-li vám vybraný model z jakéhokoliv důvodu vyhovovat, můžete jej do druhého dne vyměnit! 

Skladové vozy Škoda

Potřebujete nový vůz opravdu rychle? Ideálně ještě ten samý den? Pak vybírejte v kategorii skladové vozy Škoda, do nichž po vyřízení patřičných formalit jednoduše nasednete a odjedete. O tyto vozy se navíc téměř vůbec nemusíte starat. S jejich pravidelnou údržbou vám totiž pomůže autorizovaný servis Škoda. Jeho zaměstnanci totiž moc dobře vědí, co potřebuje. A rádi a ochotně mu to dopřejí. Vy si jen budete moci užívat klidné a bezpečné jízdy.