• Previous
  • Next
  • Crypto a finance

Kam uložit peníze?

Kam s penězmi? Neustálá inflace a možnost ekonomické krize nás nutí nad touto otázkou přemýšlet. Akcie jsou poněkud složité, navíc jejich hodnota kolísá. To samé platí o kryptoměnách či dluhopisech. Nejlepší je uchovat své jmění v něčem stálém. Koupit byt? Jenomže kdo má naspořeno tolik peněz? Proto nám zbývá poslední možnost, která zatím nikdy neklamala. Pořídit drahé kovy.

Výhody investice do drahých kovů

Zlaté mince jsou jednou z nejjistějších možností, kam vložit těžce vydělané peníze. Jde již po staletí o ověřenou metodu. Zlato na světovém trhu nekolísá, jde o nejdůvěryhodnější investici. Kromě toho jsou mince malá umělecká díla, bývají tvořeny předními umělci. Mince však nejsou jediná možnost. Vyzkoušejte i investiční zlaté slitky, kde si spíše vyberete přesnou váhu. Ne každý se zajímá o tom, co je na zlatě vyryto, bere ho čistě jen jako možnost uložení peněz.

Investiční zlato není jediný drahý kov. Nezapomínejme ani na eventualitu v podobě investice do stříbra. I u něj si můžete za levnější cenu pořídit stříbrné mince, které také mají dlouhodobě stálou hodnotu.

Důvěřujte odborníkům

Firma AuPortal patří mezi špičky v oboru investování do drahých kovů v ČR a SR. Nabízí velmi široký sortiment. Její stříbrné mince jsou propracované, umělecky hodnotné a jsou nabízeny v celých sadách či jednotlivě. Mezi nejvyhledávanější patří stříbrné platidlo s javorovým listem. Velmi podobné je to i u zlatých mincí, jejichž ryzost se většinou pohybuje kolem 24 karátů.

Nakupování slitků

Investiční stříbrné slitky firmy AuPortal jsou vždy certifikované a dobře zpracované. Ať už se stříbrnou nebo zlatou cihlou si jistě budete připadat jako zámožný člověk. Váha slitku začíná na 100 gramech, nejtěžší potom mají jeden kilogram. Pokud si pořídíte zlatý slitek s takovou váhou, půjde již o opravdu velkou investici, která se vyšplhá skoro k milionu korun.

Už máte více jasno? Teď už se jen chcete podívat, v jaké formě investiční stříbro či zlato pořídíte? Neváhejte a zjistěte, co všechno nabízí AuPortal.