• Previous
  • Next
  • Crypto a finance

Oprava notebooků Brno

Ve větších městech, jako je Brno, není problém najít servis notebooků či počítačů. Potíž však může být najít takový, který dokáže opravu provést opravdu rychle a nenaúčtuje si za ni neúměrně vysokou částku. Přesně takovým je servis notebooků FopaNET.

Brno servis notebooku s názvem FopaNET sídlí kousek od hlavního nádraží na ulici Hybešova. Stavit se tam můžete kterýkoliv pracovní den, většinou od 8 do 17, ve středu od 10 do 17 a v pátek od 8 do 15 hodin. Přivítá vás Martin Podloucký, který se opravám notebooků a počítačů věnuje již od roku 2009. Jeho rukama prošly tisíce počítačů a notebooků, jimž vdechl nový život. Dalším v řadě může být i ten váš.

Na nic nečekejte, rovnou přijďte

Martin Podloucký poskytuje také diagnostiku a pomoc na dálku, nicméně jestliže máte nějaký problém s notebookem či počítačem, je nejlepší se osobně dostavit do provozovny na Hybešově ulici. Nemusíte nic složitého chystat, vezměte notebook, případně nabíječku. Data není potřeba zálohovat, jestliže to bude oprava vyžadovat, v servise je zálohují. Svůj notebook dostanete zpět se všemi daty, která v něm byla dříve.

Důležité je popsat, v čem spočívá problém. Některé jsou evidentní i pro laika, jiné budou vyžadovat odbornou diagnostiku. Nebojte se potíže popsat jednoduše svými slovy, nemusíte používat žádné odborné a technické výrazy. V servise si s tím poradí.

Většina oprav je realizována do 1 pracovního dne

Brno servis ntb FopaNET chápe, že bez notebooku či počítače se dá fungovat jen těžko. Proto se snaží všechny opravy provést co nejrychleji. Většinou je možné si opravený notebook vyzvednout do 1 pracovního dne. Když je potřeba objednat nějaké specifické náhradní díly, doba se protahuje typicky na 3 pracovní dny. Přijďte, nechte si provést diagnostiku a dozvíte se jak cenu, tak dobu trvání opravy. A nezapomeňte, že v servise vám dokážou také přeinstalovat notebook a vyčistit ho od prachu.