• Previous
  • Next
  • Crypto a finance

5 kroků jak poznat špatnou Seo agenturu

Pochybné společnosti nabízející předražené a mnohdy nefunkční služby se objevují ve všech oblastech podnikání. Nejde nám o to je vymýtit, ale mít se před nimi na pozoru. Bohatě stačí, když jim na lep neskočí jediný člověk  sami pak zaniknou z nedostatku zakázek. Seo agentury se rádi zahalují do stinného mraku informačního embarga.

Spoléhají totiž na to, že jejich virtuální alchymie je natolik složitá, že klient nemá absolutní šanci pochopit, kde začíná služba a kde čistá krádež jeho peněz. Právě z těchto důvodů dáváme dohromady celkem 5 varovných signálů, jak rozpoznat Seo šejdíře od skutečných profesionálů. Nejhorší je, že špatnou seo strategií si nenávratně poškodíte web a v těch nejhorších bude bezpodmínečně penalizován.

Optimalizace Seo - prostě Seo optimalizace

Jsme profesionálové a dokážeme vám vytvořit seo optimalizaci na míru….a dost. Teď to řekněme znovu celé česky. Jsme profesionálové a dokážeme vám vytvořit optimlaizaci optimalizaci. Už chápete? Je to naprostá hloupost. Něco podobného si kvalitní konzultant nebo agentura nedovolí vyslovit, na tož to natrvalo vepsat do svých stránek. Vůbec se takovou společností nezabývejte a vezměte nohy na ramena. Určitě naleznete jinou agenturu, která dokáže optimalizovat.

Garantujeme vám výsledek

Nikdo vám nemůže garantovat ani posun o jedinou příčku. Takových závazků není možné vždy dostát a zkušený Seo specialista to moc dobře ví. Pokusí se udělat vše proto, aby vám navýšil konverze a přímou postupku na vyšší pozice, ale o garanci nemůže být řeč. To by vám mohl garantovat pouze Google nebo Seznam, takže opět se raději s firmou rozlučte. Sama neví, co říká.

Seo paušál vás zničí

Představte si agenturu, která vám pod paušální taxou zaručí, že od vás bude chtít platbu jen za předpokladu, že se dostanete na vyšší příčky. Následně pak budete platit jen ve chvíli, kdy se na předních pozicích udržíte.

Agentura tedy vezme 1000 klientů a u všech provedou jen minimální změny. U pěti to zafungovalo dobře a proto majitelům shopů budou každý měsíc zasílat fakturu. Agentura má vystaráno a na dalších pár měsíců peníze bez jakékoliv práce zdarma, jelikož na vaše stránky již nesáhnou. Neplaťte žádné paušály a rozhodně takovou smlouvu nepodepisujte.

Pouze hrstka klíčových slov

Existuje skupina klientů se zájmem o optimalizaci, kteří si vyberou své vlastní klíčová slova. Ovšem jde pouze o obecné výrazy s neuvěřitelnou konkurencí. Nechvalná agentura to s vámi nebude rozebírat a rovnou na tom začne pracovat.

Kvalitní Seo konzultant vám však poradí a pokusí se vám ukázat mnohem efektivnější cestu skrze méně vyhledávaná klíčová slova, kde se dají očekávat větší konverze. A přesně ty by vás s ohledem na optimalizaci měli zajímat nejvíce. Obecná a vyčerpaná klíčová slova vás nikam neposunou. Takže kvalitní agentura vás nikdy nenechá na holičkách a nevezme od vás návrh bez jediné připomínky.

Kupte si odkazy

Je to sice absurdní si v dnešní době myslet, že by si člověk mohl koupit tisíce odkazů a stanout na předních příčkách ve vyhledávání. Spíše dostanete pořádnou penalizaci a neobjevíte se nikde. Gooogle Penguin si vás ihned podá. Věřte, že vám zakoupené odkazy nepomohou a následně budete muset vynaložit další finanční prostředky za odstranění z penalizačního seznamu kam vás kupodivu dostali specialisté z agentury.

Snad se po přečtení článku již nenecháte nachytat na žádné nesymsly a objednáte si služby opravdu kvalitní agentury. Za optimalizaci se nebojte připlatit, je to jeden z nejdůležitějších kroků s dlouhodobě pozitivním charakterem.