• Previous
  • Next
  • Crypto a finance

Moderní firmy dokážou pracovat online odkudkoliv, a to díky hostované službě iPodnik

V současné době je pro začínající společnosti velice časově a finančně náročné vytvořit vlastní podnikovou IT infrastrukturu. Přijatelnějším řešením je moderní platforma iPodnik, prostřednictvím které dokážete eliminovat náklady. Zvláště na začátku podnikání to každého jistě potěší.

Vybudovat podnikovou IT infrastrukturu rozhodně není nic jednoduchého a rychlého. Pokud jste se o to už někdy pokoušeli, potom víte, o čem je řeč. Pro malé podnikatele je lákavějším řešením takzvaná kancelář v cloudu, přičemž vám odpadají veškeré starosti s nákupem hardwaru, softwaru a serveru.

Podle zákona je každá společnost povinná vést účetnictví, to vyžaduje nákup softwarové licence, protože programy pro účetnictví nejsou zdarma a  náklady stále firmě narůstají. Se službou iPodnik může být všechno úplně jinak.

Proč mít kancelář v cloudu?

V dnešním podnikatelském světě hraje čas důležitou roli a to si hostovaná služba iPodnik uvědomuje, a proto umožňuje poměrně rychlou komunikaci, okamžité řešení projektů a podobně. Dokonce nezáleží ani na tom, kde se fyzicky ostatní členové společnosti nachází, a tak bez problémů získáte možnost komunikace s kolegy, i když budete každý na jiné straně polokoule.

Zmínili jsme se už o účetnictví, a tak se k danému tématu ještě na chvíli vracíme. Služba iPodnik nabízí hosting populárního ekonomického softwaru Pohoda, což znamená, že budete mít daňové účetnictví online. Ekonomický systém Pohoda je určený především pro malé a střední společnosti. V rámci platformy iPodnik máte k dispozici veškeré funkce softwaru od objednávek až po faktury.

Pracujte online odkudkoliv na světě

Spousta moderních firem umožňuje, aby zaměstnavatelé klidně cestovali, nicméně musí si odvést vždycky svou práci. Hostovaná služba iPodnik podobné vize firem podporuje, pouze vyžaduje, aby zaměstnanci měli přístup k internetu. Platforma nabízí exchange online, což v praxi znamená, že jakmile se uživatel přihlásí do systému iPodnik, může si otevřít stejný dokument jako jeho spolupracovníci na opačné straně světa.

Pro koho je iPodnik určen?

Využití je skutečně rozmanité. Přijdou si na své jak účetní kanceláře, tak i začínající malé firmy, jež potřebují na začátku svého podnikání co nejvíce ušetřit, a proto si nemohou dovolit drahé IT vybavení. Službu hojně využívají i středně velké firmy, které nechtějí investovat peníze do velkého počtu serverů a nových sítí. V neposlední řadě službu využijí i živnostníci na volné noze, pro něž si iPodnik připravil celou řadu vychytávek, jako je například organizace kontaktů.

Služba iPodnik vám garantuje podporu řešení 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Jelikož jsou denně data zálohovaná, nemusíte se bát, že o ně přijdete.