• Previous
  • Next
  • Crypto a finance

Japonská půjčka

Přibývá případů, kdy lidé potřebují peníze opravdu narychlo. Rozbije se jim lednice, nabourají auto nebo utopí mobil. Nejsou to vysoké částky, ale je potřeba je sehnat urgentně. Nejlepší jsou na tohle krátkodobé půjčky a před rokem přišla na trh jedna, o které se mluví jako o mikroúvěru za rozumnou cenu. A skutečně tomu tak je.

Novinka, která přišla na trh v loňském roce, nese název Japonská půjčka. Láká hlavně na nízké poplatky, při splacení do 14 dnů je totiž první půjčka úplně zdarma. Do 30 dní se pak platí 33 Kč za každou tisícikorunu a při prodloužení (až 5x30 dnů) se platí 49 Kč za každých tisíc korun.

Půjčka pro každého

Japonská půjčka si na nic nehraje. Zákazníci nepotřebují ručitele ani dokládat příjmy. Peníze dostanou na cokoliv, ať už je to účet za elektřinu, potřeby pro děti nebo výdaje za léky. Někdy v životě prostě přijdou situace, kdy to bez peněz nejde, ať už jste student, maminka na mateřské dovolené nebo důchodce (na tyto skupiny je u bankovních společností často pohlíženo jako na rizikové). Jedinými podmínkami jsou věk vyšší než 18 let a trvalý pobyt v České republice.

Nejbezpečnější úvěr v Česku

Unikátní je Japonská půjčka také tím, že už při jejím zřízení víte, kolik přesně zaplatíte. Poplatky jsou transparentně uvedeny na webu půjčky a smlouva je psaná jasným jazykem. Zákazníci ji dostanou hned po schválení žádosti o půjčku online a mají 7 dní na to, aby si ji prostudovali a podepsali přes SMS.

Japonskou půjčku poskytuje společnost Home Credit, která se na našem trhu pohybuje už dlouhá léta. To je další pilíř, který jí dodává důvěryhodnost.

Žádné vysoké sankce a nesmyslné poplatky

Při splacení do 14 dnů je to bez poplatku, do 30 dnů 33 Kč za každou tisícovku a při prodloužení 49 Kč za tisícovku. V případě nedodržení splatnosti se účtuje 79 Kč za každou půjčenou tisícikorunu, maximálně však 799 Kč. Sankci si přitom naúčtují maximálně třikrát po sobě. To zní férově, ne?