• Previous
  • Next
  • Crypto a finance

Richee

Mít tak všechny účty v českých bankách pod jednou aplikací, říkali si možná někteří ještě před pár lety. Dnes je to ale běžná realita, to vše díky Richee! Jednoduché, přehledné, a navíc v prakticky každém dnešním chytrém mobilním telefonu. Stačí si stáhnout příslušnou aplikaci z Google Play či App Store a brzy můžete začít využívat všechny výhody, které nabízí pokročilé 21. století! Dalo by se říci jediné – pohodlnost především!

Příjemný bonus za registraci, stačí jen opravdu málo

Založit si Richee účet je opravdu jednoduché, stačí si stáhnout jedinou aplikaci – a druhý pracovní den již můžete všechno odstartovat. Otevřené bankovnictví si již rozumí s většinou českých bank, můžete spravovat účty Air Bank, Equa bank nebo České spořitelny, přidává se například i Komerční banka s ČSOB, tedy vlastně všichni větší „tradiční“ a „noví“ hráči na trhu.

Mimochodem, pokud využijete Richee promo kód a založíte si přes aplikaci bankovní konto u CREDITAS, můžete získat bonus ve výši 300 korun českých! Akce je platná až do konce roku, stačí pouze v okamžiku registrace zadat speciální kód 10133034. A je pravda, že tři stovky na účet bez dalších podmínek nedostanete každý den, že? Můžete si díky nim udělat nějakou z malých každodenních radostí nebo pořídit hezký dárek někomu blízkému.

richee promo kod

Jak se dozvíme i z podrobné Richee recenze, aplikace vám umožní mimo jiné ověřovat zůstatek na jednotlivých účtech pomocí Apple Watch. Vícero bankovních účtů v jedné aplikaci se hodí nejen na cestách, ušetříte spoustu času, který pak lze věnovat kamkoliv jinam – třeba svým koníčkům nebo partnerovi. Vše je zcela zdarma, nemusíte dělat nic dalšího, chodit na kamennou pobočku banky nebo kamkoliv telefonovat. Využívat možnosti, které nabízí nově nastupující digitální éra, je přeci tak příjemné…