• Previous
  • Next
  • Crypto a finance

Shoptet-recenze

Několik měsíců testujeme Shoptet a přinášíme vám některé poznatky.

Free verze

Lákadlo velké, spousta videí, blogů, podpora funguje dobře, ve free verzi si můžete uveřejnit 10 produktů, ale moduly, které máte v této verzi, vám jen umožňují chod Eshopu, jinak by to byl blog. A to ještě bez SEO.

Zkusíte, vyberete šablonu, vše nastavíte, v základu Českou poštu a dobírku a můžete začít podnikat.

Placené verze

Tam již můžete přidávat další moduly, které si i u free verze můžete koupit nebo jen pronajmout.  Cena modulu je cca 3500,-, když jej koupíte.   To znamená, že když budete chtít mít opravdu plnohodnotný eshop, protože některé funkce ani Shoptet neposkytuje a doporučuje programátory nebo jiné služby implementovatelné do septetu.

Cena plnohodnotného Eshopu, kdy všechny vaše moduly máte zakoupeny vyjde na cca 100-150,- tisíc. Grafické úpravy motet neposkytuje. Ani placené rozšířené SEO neumožňuje opengraph meta pro Facebook u článků. U produktů ano.

Výhoda je ta, že Shoptet je stále aktuální, proto menší výběr šablon. Staráte se tedy jen o prodej a marketing. Informace o modulech a funkcích si jistě najdete. Jedno produktové Eshopy nemají.

Otázka na konec….není to drahé i přes absenci některých funkcí. Osobně pro začátečníky asi doporučuji, vše si ošahají a podpora poradí. Vše se dá exportovat. Rozmyslete, spočítejte, dejte vědět  na našem facebooku  http://www.facebook.com/lifestar