• Previous
  • Next
  • Crypto a finance

8 seznamovacích aplikací pro zaneprázdněné podnikatele

Úspěšný nebo jen zaneprázdněný podnikatel nemá dostatek času se seznámit a navázat tak kontakt s protějším pohlavím. Práce odsouvá všechny ostatní záliby a koníčky na druhou kolej. Než se nadějete, tak vám život propluje mezi prsty, tak proč nevyužít moderních technologií a s nějakou dívkou se nespojit? Za dávných časů nebylo moderní tempo natolik uspěchané a lidé se zkrátka více setkávali. na místo zprávy v sociální síti jednoduše odešli z domu a zazvonili u kamaráda na zvonek. Naštěstí nám technologie umožňují se spojit s lidmi z celého světa bez jediného kroku. V tomto článku si ukážeme 8 nejoblíbenějších seznamovacích aplikací současnosti.

Pinkilin

Tato seznamovací aplikace vznikla z područí českých tvůrců a ve své době se stala obrovským hitem, jelikož k seznamování začala využívat GPS lokalizátor. Celá apka je v růžové barvě, takže se ženám v tomto prostředí hodně líbilo. Pinkilin funguje dodnes.

Tinder

Z aktuálního hlediska se jedná o vůbec nejrozšířenější aplikaci současnosti. GPS je u této aplikace samozřejmostí. Pokud však chcete mít více možností k seznámení nebo přístup k nadstandardním službám, je nutné si připlatit. Aplikace je postavena na hodnocení protějšku podle vzhledu.

Grindr

Naprosto stejná aplikace jako Tindr, ale jen s tím rozdílem, že je určena pro homosexuály. Právě oni zde mohou najít stejně smýšlející uživatele a dojít k rychlému seznámení.

Badoo

Asi jedna z nejznámějších seznamovacích aplikací, ale dnes jeho sláva už pozvolna upadá. V této aplikaci je totiž nutné za vše platit, jinak nebudete moct nikoho ani oslovit a to už se lidem příliš nelíbí. Zvláště pak, když existuje tolik seznamovacích aplikací. Badoo je sice na trhu stálicí již po několik let, ale pokud se jeho politika nezmění, za pár let už zde nebude.

Luxy

Aplikace byla stvořená výhradně pro lidi s láskou k přepychu a luxusu. Je těžké říci, kdo se na takových stránkách bude objevovat. Zda boháči, co chtějí vedle sebe reprezentativní protějšek nebo zlatokopky hledající štěstí v penězích.

Bristrl

Je až k uvidění na jakém konceptu se dá postavit seznamovací aplikace. Pokud tedy máte opravdu pořádný knír nebo plnovous, můžete vyzkoušet své štěstí.

Cofee Meets Bagel

Zajímavá aplikace postavena na kvalitě, nikoliv na kvantitě. Po vyplnění podrobnějšího formuláře vám tato aplikace každý den pokusí vyhledat 2 protějšky, které by se k vám mohli nejvíce hodit. S nikým jiným si pak dopisovat nemůžete, tedy za předpokladu, že se nejedná o protějšky z minulých dnů. Díky tomu se na daného člověka lépe zaměříte a pokud se vám nabídka nebude líbit, je nutné vyčkat dalších 24 hodin na objevení nových tváří.

Hater

Tato aplikace spojuje lidi na základě toho, co se jim nelíbí. Právě nenávist k věcem může spojovat naprosto stejně jako záliby. Autoři mají v nabídce více jak 300 položek a stále se doplňují, takže je pak databáze mnohem přesnější. O aplikaci se hovoří jako o rasistické a sbližující radikály. Autoři aplikace to vehementně vylučují.