• Previous
  • Next
  • Crypto a finance

Dělat dobrý marketing je těžší než před lety

Nekvalitní obsah nebo nekvalitní fotografie jsou marketingovou sebevraždou. V dnešní moderní době je totiž vysoce kvalitní obsah zcela klíčový pro úspěch marketingové kampaně. Pokud nechcete pohořet hned na začátku, je potřeba vsadit na to nejlepší. A tím je i kvalitní správa sociálních sítí!

Sociální sítě se rychle vyvíjejí

Sociální sítě už dávnou nejsou tím, co bývaly před několika lety. Dnes to jsou propracované portály, na kterých lidé najdou prakticky vše - od reklamy přes nákup zboží až po zprávy. To kvantum informací je naprosto neuvěřitelné. Každou sekundu jsou na sociálních sítích zveřejněné tisíce příspěvků. A prosadit se v takovém množství je proto logicky velmi náročné. Žádná chyba se neodpouští!

Vsaďte na profesionála, který vám se sociálními sítěmi pomůže

Proto majitelé firem stále častěji oslovují ke správě jejich profilů odborníky. Je to přece jen sázka na jistotu.

Takoví specialisté přesně ví, co se bude líbit vaší cílové skupině, jaký obsah zveřejňovat, nebo jak správně vaše sdělení zformulovat. Obrátit se můžete na stovky českých mediálních agentur, které vám poskytnou full-servis, nebo na jednotlivce, kteří vlastními silami posunou vás profil na vyšší level.

Mezi českou špičku ve správě sociálních sítí můžeme zařadit Michelle Losekoot nebo Adama Zbiejczuka. Ovšem oslovit můžete také začínající hvězdy tohoto oboru, například Kláru Mouchovou, Natálii Markovskou či Lucii Kocurovou.

Na Facebooku je důležitá kvalita, ne kvantita

Nezáleží na tom, kolik klientů za sebou tito specialisté mají, ale jak dobře se dokáží do vašeho podnikání vžít. Někdo nemusí mít žádné zkušenosti a přitom naprosto přesně vystihne podstatu vašeho businessu a přání vašich zákazníků.

Proto vsaďte na kvalitu! V tom obrovském množství příspěvků nikoho s nekvalitním obsahem nezaujmete!

Cenově se správa placených kampaní pohybuje od 200 Kč za hodinu až po desítky tisíc korun za měsíc. Záleží na tom, jak zkušeného profesionála či firmu pro správu profilů oslovíte.